Nasza firma zajmuje się sprzedażą kwiatów ciętych, doniczkowych i zieleni. Funkcjonuje na największej giełdzie kwiatowej w Polsce północnej, w Pomorskim Hurtowym Centrum Rolno-Spożywczym w Gdańsku. Towar pozyskujemy bezpośrednio od producentów zarówno z Polski, jak i całego świata, m. in.: Ekwadoru,Kolumbii, USA, Malezji, Etiopii, Kenii, Izraela. Nasza oferta zawiera pełen asortyment producentów. Stworzyliśmy największą w Polsce platformę internetową, skierowaną wyłącznie dla klientów biznesowych zajmujących się handlem kwiatami. Naszym celem jest jak najszybsze dostarczenie klientom możliwie najświeższych kwiatów po jak najmniejszych cenach.


Filia hurtowni znajduje się w Kartuzach. Tu Znajduje się nasza produkcja kwiatów ciętych i doniczkowych. Produkujemy kwiaty o najwyższej jakości. W Produkcji ogrodniczej stawiamy przede wszystkim na wysoki standard za rozsądną cenę, dzięki czemu mamy możliwość współpracy z hurtownikami z całej Polski.
Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy.

                                                                                      

Dostarczamy kwiaty bezpośrednio do Twojej kwiaciarni!!

Bartosz 732 022 782

Poniedziałek / czwartek: Człuchów - Kościerzyna i miejscowości po trasie

Środa / piątek : Lębork - Słupsk - Bytów - Kościerzyna i miejscowości po trasie

Daniel 665 859 120

Poniedziałek / środa / piątek - Kartuzy - Garcz - Sierakowice - Gowidlino - Sulęczyno - Stężyca - Somonino i okolice po trasie

Chcesz abyśmy dostarczali kwiaty także do Ciebie?

Masz kwiaciarnie w okolicach wymienionych miejscowości?

Nie zwlekaj skontaktuj się z odpowiednim kierowcą i ciesz się świeżymi kwiatami w swojej kwiaciarni!!!