Power of Flowers
80-299 Gdańsk, ul. Wodnika 50
tel. 512-121-806, NIP: 589-140-72-07
e-mail: biuro@powerofflowers.pl

Perfumy do wnętrz
e-mail: perfumy@powerofflowers.pl
tel. 511 016 468 

Ogrodnictwo
83-300 Kartuzy, ul. M. Reja 7
e-mail: ogrodnictwo@powerofflowers.pl
tel. 512-121- 806
tel./fax Kartuzy hurt 58 687-19-28

Jacek Puzdrowski – właściciel firmy
– tel: 512 121 806 e-mail: jacek.p@powerofflowers.pl

Jolanta Mielewczyk – menager
– tel. 516 896 726 e-mail: jolanta.m@powerofflowers.pl

Aleksandra Wolf – kierownik działu ds. sprzedaży
i marketingu / zamówienia
– tel: 511 016 468 email: aleksandra.w@powerofflowers.pl

Kamil Komkowski – koordynator ds. produkcji i sprzedaży
– tel. 798 931 156 e-mail: kamil.k@powerofflowers.pl

Daniel Bobkowski – starszy specjalista ds. sprzedaży (trasa)
– tel: 665 859 120 e-mail: daniel.b@powerofflowers.pl

Bartosz Bukowski – starszy specjalista ds. sprzedaży / zaopatrzenie (trasa)
-tel. 732 022 782 e-mail: bartosz.b@powerofflowers.pl

Bartosz Świątek – specjalista ds. koordynacji pracy boxu
– tel. 510 404 709 e-mail: bartosz.d@powerofflowers.pl

Sylwester Szlachetka – specjalista ds. sprzedaży
– tel. 880 915 111 e-mail: sylwester.s@powerofflowers.pl

Aleksandra Frankowska – obsługa dostaw
– tel. 515 856 000 e-mail: aleksandra.f@powerofflowers.pl

Nasze sklepy:

                                                                                      

Dostarczamy kwiaty bezpośrednio do Twojej kwiaciarni!!

Bartosz 732 022 782

Poniedziałek / czwartek: Człuchów - Kościerzyna i miejscowości po trasie

Środa / piątek : Lębork - Słupsk - Bytów - Kościerzyna i miejscowości po trasie

Daniel 665 859 120

Poniedziałek / środa / piątek - Kartuzy - Garcz - Sierakowice - Gowidlino - Sulęczyno - Stężyca - Somonino i okolice po trasie

Chcesz abyśmy dostarczali kwiaty także do Ciebie?

Masz kwiaciarnie w okolicach wymienionych miejscowości?

Nie zwlekaj skontaktuj się z odpowiednim kierowcą i ciesz się świeżymi kwiatami w swojej kwiaciarni!!!